Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tance Afsana

30. 6. 2016

 

tance-afsana-zeny.jpg
 

Orientální tanec léčí nejen naše tělo, ale i duši. Dokáže totiž vrátit ženám sebevědomí a dává jim pocítit sílu jejich ženskosti. V první řadě se při něm dokonale uvolňují klouby a páteř a zároveň jsou v optimálním poměru posilovány a uvolňovány všechny důležité svalové skupiny. Tanec je vhodný pro všechny věkové kategorie žen, nevyžaduje žádnou předchozí pohybovou průpravu a nepřekáží při něm ani nějaké to kolo navíc, těžko si lze představit příjemnější léčebný prostředek.


Co na sebe?
* volné kalhoty či ještě lépe sukni, topík nebo tričko
* kolem boků šátek a tančí se bosky, v ponožkách či tanečních cvičkách
 

Na taneční hodiny můžete přijít každá, co máte radost ze života a nejen z tance samotného. Často se stává, že lásku k tanci v sobě objevíte, až na samotných tanečních hodinách. Tančit chodí dívky a i ženy na věku opravdu nezáleží. Vždyť jsme stále krásné ženské bytosti, tak proč své pocity nedat najevo právě tancem.
 

Tance Afsana jsou tancem 15 leté práce a radosti Janan.Název Afsana je v překladu příběh a čerpáme z tanců Orientu. Zapojíme tanečně pohybovou terapii a zpěv mantry v kruhu krásných bytostí…
 

Platba:
Pro Hroznětínské a okolní vesničky je vstupné zdarma, ostatní hradí 50,-Kč za hodinu.

Těším se na vás s láskou Janan

 

tanceafsana2016-01-274.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Tance Afsana