Příměstský tábor

dsc05896w.jpg

informace pro rodiče:
Příchod dětí je vždy do 8hod. ráno a odchod po 15hod. (vždy záleží na domluvě).
Nezapomeňte děti teple oblékat. Děti by měly vždy mít s sebou dostatek pití.
Přezůvky si mohou děti nechávat po celý týden v MSC. Na výlety dětem prosím nedávejte větší množství peněz ani cennosti. Případnou ztrátu není při takovém počtu dětí možno ohlídat.

Kontakt:
Zdeněk Janský, tel.: + 420 731 613 84

Příměstský tábor

Příměstský tábor pro děti od 5 do 15 let organizovaný městem Hroznětín. Cena tábora je 600,- Kč a je určena na zajištění stravování dětí. Ostatní aktivity jsou hrazeny částečně ze získané dotace z EU z Operačního programu Zaměstnanost a částečně z rozpočtu města. Program příměstského tábora je připraven ve sněhové i suché variantě a na vše připravení vedoucí tábora ho budou naplňovat operativně dle vývoje počasí.

Přihlášky na příměstský tábor i více informací získáte na podatelně městského úřadu nebo přímo u mě.  Ale vzhledem k velkému zájmu a kapacitě tábora doporučuji nenechávat to na poslední chvíli.

Zdeněk Janský, místostarosta města

FOTOGALERIE Z PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ NAJDETE ZDE>